Cześć!
Nazywam się Dorota i chcę być Twoim dietetykiem.

Moją misją jest udowadniać, że dieta może być łatwa i smaczna, a posiłki proste w przygotowaniu i SZYBKIE! Pomogę Ci wypracować nowe nawyki, które staną się częścią Ciebie :).

Największą satysfakcję i motywację do pracy czerpię oczywiście z sukcesów i przemian moich klientów, którzy mi zaufali i dzięki odpowiednio dobranej diecie i zmianie „myślenia” o odżywianiu, osiągnęli swoje cele. Cele nie tylko związane z masą ciała, ale też poprawą zdrowia, energii, samopoczucia i własnej wartości.

Zmiana nawyków żywieniowych to nie przygoda na chwilę i wymaga nierzadko dużego zaangażowania. Ważna jest nie tylko konsultacja, wizyty i plany żywieniowe, ale także wsparcie i motywacja do działania. A moim priorytetem jest nauczenie odpowiednich nawyków żywieniowych na stałe, a nie kilka tygodni czy miesięcy.

Współpracuję głównie z kobietami, które chcą schudnąć. Szczególnie interesuje mnie tematyka psychodietetyki, czyli nasze myśli, emocje i ich wpływ na nasze zachowania żywieniowe.

Mam także pod opieką mężczyzn z nadwagą i otyłością, kobiety z chorobami tarczycy, kobiety z PCOS, osoby aktywne fizycznie, a także kobiety w ciąży oraz przygotowujące się do niej.

Nie zajmuję się osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania oraz dietetyką dziecięcą.

Wykształcenie

Wykształcenie

Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie na kierunku dietetyka. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu dietetyki, psychodietetyki, treningu i na pewno nie zamierzam osiąść na laurach ;). Biorę udział w licznych szkoleniach, gdyż dietetyka bardzo szybko się rozwija i chcę być na bieżąco.

Moja działalność

Zanim założyłam Studio Dietetyki odkrywałam siebie w innych dziedzinach i krajach. Ale wszystko sprowadzało się do spełnienia marzenia o własnej poradni. Współpracuję także z trenerami personalnymi, a także prowadzę szkolenia z zakresu dietetyki.

Moja praca to moja pasja. Moja współpraca zaczyna się od dokładnego wywiadu, analizy dotychczasowego żywienia, interpretacji wyników badań oraz szczerzej rozmowy o zdrowiu klienta. Bardzo cenię sobie szczerość. Ważny jest dla mnie kontakt z klientami. Układając plany żywieniowe kieruje się indywidualnymi potrzebami, stylem życia, systemem pracy, preferencjami i aktywnością fizyczną.

Moje zainteresowania

Kocham sport. Uważam, że nieodłącznym elementem zdrowego życia i lepszego samopoczucia jest aktywność fizyczna. Biegam, ćwiczę crossfit, latem jeżdżę na rowerze, a zimą na snowboardzie. Kocham góry i podróże.

Podczas mojego pobytu w USA ukończyłam także kurs trenera personalnego – dla siebie :).
Lubię gotować i pieeec :). Dlatego też nie wyobrażam sobie, aby dieta była niesmaczna i nudna.

Newsletter
Zamknij info
Studio Dietetyki Dorota Mateja
Cześć! Zapisz się na NEWSLETTER i otrzymaj w prezencie darmowy ebook z 10 przepisami na szybkie i proste śniadania
Jestem już subskrybentem
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.